Logo
9 Березня 2015, 13:45

Франківці стріляли по фотографіях окупантів, щоб допомогти українській армії (ФОТО)

Мешканці Івано-Франківська мали можливість в центрі міста постріляти в тирі по фотографіях окупантів.

1

Таку акцію провели активісти міської організації партії «Воля» та Громадянського корпусу полку «Азов» з метою зібрати кошти на потреби бійців АТО, пише Бліц-Інфо.

За символічну платню франківчани могли вцілити в портрети Володимира Путіна, Павла Губарєва, Ігоря Стрілкова та інших поганців. В «Путіна» стріляли найчастіше.

Ініціатор акції, Богдан Шуляр розповів, що акція приурочена початку російської агресії та захопленню Криму. «Таким чином ми хочемо підняти дух нашого народу, а також нагадати, що потрібно допомагати нашій армії та боротись із агресією Росії», - зазначив Шуляр.

Як розповіли активісти, акція є пілотною, проте може стати традиційною. Всі зібрані кошти підуть на потреби полку «Азов».

Керівник Громадського корпусу полу «Азов» в Івано-Франківську Ярослав Вакалюк вважає, що такі акції зараз є дуже необхідними. «Люди вже втомились від війни і стараються закривати очі на те, що відбувається на Сході нашої держави», - додав Вакалюк. За його словами, бійцям в зоні АТО найбільш необхідні медикаменти та спорядження.

Координатор міської організації партії «Воля» Володимир Кушніренко розповів, що активісти міської організації партії за власні кошти придбали дві розгрузки  та передали їх батальйону «Азов». «Ми розуміємо, що це невелика допомога, але якщо кожен з нас зробить хоча б невеликий внесок в спільну справу, то нас ніхто не переможе», - відзначив Кушніренко.

2

4

5

6

7

8

9

10

11

12