Logo
15 Травня 2015, 10:13

Франківці започатковують флешмоб, який допоможе очистити місто від незаконної реклами – TrashAdvertisementChallenge‬ (ФОТО)

Приклад комунальників, які після роботи взялися очищати Івано-Франківськ від незаконної реклами, надихнув небайдужих мешканців міста. Тепер кожен може долучитися до флешмобу TrashAdvertisementChallenge, знявши  рекламні банери, незаконно розміщені на огорожах міста.

рекл1

Автором флешмобу #‎TrashAdvertisementChallenge є громадскьй активіст Віктор Загреба, який виклав у мережу фото демонтованої ним незаконної реклами.

«Добрий сонячний ранок! Я прийняв виклик (‪#‎TrashAdvertisementChallenge) від Mykhailo Smushak та його особистий приклад, і щойно за допомоги старої викрутки і ровера демонтував два нелегальні і неестетичні рекламні банери, які, очевидно, були тільки вночі вивішені на вул. Пилипа Орлика. Давайте спробуємо всі так робити?», – пише Віктор.

Він впевнений, що якщо "рекламодавці" побачать, що їхні банери не висять жодного дня, вони припинять марнувати гроші в такий спосіб.

рекл2

Схожі Новини