Logo

4 Липня 2018, 20:44

Франківці завоювали 5 медалей на Чемпіонаті світу з сучасних танців

Сьогодні, 4 липня, в Івано-Франківську, відбулася прес-конференція учасників Чемпіонату світу з сучасних танців.  За словами головного хореографа школи танців Влада Ями у Франківську Наталії Чашечнікової, на цей чемпіонат франківці їздять четвертий рік поспіль.
"Цей Чемпіонат є свого року традиційним підсумком. Цього року конкурс проводили в Іспанії. Наймолодшим представником у нашій збірній з Івано-Франківська було 7 років", - зазначила хореограф.
Діти з Івано-Франківська привезли 5 медалей: 4 срібла та1 бронзу.
"Мешканці нашого міста доволі успішно представили Україну на Чемпіонаті світу з сучасного танцю. Це надзвичайно приємно,  що франківці перемогли у міжнародних змаганнях», -  зазначив керівник департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.
Чемпіонат світу щорічно проводиться у різних країнах. Сюди з'їжджаються найсильніші танцівники з усього світу. Учасники мають можливість кожного року змагатися із найкращими.
"Ми дуже довго готувалися до цих змагань. Ми від літа обираємо стратегію, тактику та з`ясовуємо смаки та вподобання суддів», - розповідає головний тренер.
Зокрема, Україна завоювала 6 медалей і опинилася на 9 місці загального рейтингу. Золото привезла дівчинка з Київського державного хореографічного училища, а 5 медалей - діти школи Влада Ями з Івано-Франківська.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини