Logo
11 Грудня 2015, 10:15

Франківців просять підтримати петицію щодо впровадження в місті електронної системи публічних закупівель ProZorro

Віднедавна мешканці Івано-Франківська мають змогу брати активну участь в управлінні міськими справами та звертатися з електронними петиціями до міської влади. Електронну петицію будь-який мешканець міста може розмістити на спеціально створеному для цього порталі http://petition.mvk.if.ua .

петиція

Однією з найважливіших петицій, яка збирає підписи для розгляду, є «Впровадити використання електронної системи публічних закупівель ProZorro у м. Івано-Франківськ». Впровадження даної системи унеможливить корупційні схеми і дозволить економити кошти міського бюджету.

Мета системи електронних закупівель ProZorro - це дати бізнесу і громадському сектору відчути, що закупівлі з міського бюджету можуть бути прозорими і доступними.

Будь-хто може зайти на сайт ProZorro та проконтролювати торги для різних установ. Повністю виключається корупційна схема при закупівлі товарів чи оплаті послуг з міського бюджету.

Завдяки цій системі, малий та середній бізнес зможе продемонструвати конкурентні ціни та чесно боротись за бюджетні замовлення.

Не будьте байдужими до долі свого міста,  власноручно допоможіть унеможливити корупційні схеми, підтримайте дану петицію  за посиланням.

Схожі Новини