Logo
25 Червня 2015, 19:23

Франківців та гостей міста кличуть на нічні велоекскурсії (КАРТА, ВІДЕО)

В Івано-Франківську цього літа знову відбуватимуться нічні велоекскурсії. 28 червня, а також 5 та 12 липня, всі бажаючі зможуть долучитися та проїхати на велосипедах історичними маршрутами міста.

нічний велофранківськ

«Нічні велоекскурсії відбувалися у нашому місті й минулого року і були дуже популярними. В них брало участь близько 100 велосипедистів. Тому зараз ми вирішили проводити їх і далі. Визначили маршрут, на станціях екскурсовод розповідатиме цікаві історичні факти. Загалом екскурсія триватиме близько 2 годин, а протяжність маршруту становитиме 10 кілометрів», – розповів «Типовому Франківську» організатор заходу Богдан Гавенко.

За його словами, цьогорічний маршрут виглядатиме так: STANTSIYA – «білий дім» – Будинок правосуддя – перехрестя вул. Софіївка- вул. Героїв УПА – вул. Івасюка – церква на Майзлях – вокзал – меморіальний сквер на вул. Лепкого – STANTSIYA.

велоекскурсії

Стартуватимуть нічні велоекскурсії від антикафе STANTSIYA на вул. Незалежності о 21.00.

Організатори нагадують, що учасникам обов`язково потрібно мати на своїх велосипедах ліхтарі для того, щоб бути помітними на дорогах, адже екскурсії відбуватимуться у темний час доби.

вело2

https://youtu.be/zzcLnII2AfY