Logo

5 Квітня 2015, 15:01

Франківців вчили як залучити людей до фінансування своїх ідей (ФОТО)

Спільнокошт – це ваш вклад в розвиток сильного і відкритого суспільства, де ви можеш зібрати гроші на проект, зайди стартовий капітал для соціального бізнесу, гроші на розробку винаходу, зйомку фільму та інше.

4

Про те, що потрібно знати людям, які хочуть залучати людей співтворити свої ініціативи в містах, а також про те, які проекти подобається підтримувати доброчинцям Великої Ідеї та кому вони готові делегувати свою довіру розповідала в Івано-Франківську координаторка Спільнокошту на biggggidea.com Віта Базан.

Координаторка Спільнокошту каже, що із 100 тисяч ідей виживає лише одна, яка переходить у стадію проекту.

«В книжці «Making ideas happen» Скот Бєльскі зазначає, що дуже важливо пережити зі своєї ідеєю honeymoon. Після того, як ви у свою ідею закохуєтеся, далі йде важка робота. Але на стадії розробки ідеї може зявитися нова ідея і починається новий «медовий місяць» Так у багатьох людей життя – це безперервний honeymoon з кожною ідеєю. Тому на «Спільнокошті» ми приймаємо готові проекти. Адже 90% того, що до нас приходить – це лише ідеї, без конкретних цілей», – розповіла Віта Базан.

За її словами, люди найчастіше звертають увагу на проекти, які дуже гарно оформлені візуально.

«Також привабливими є проекти, які мають маленькі затрати, але великий результат.  Маленькі затрати – це, не обов’язково, означає дешево. Це означає – сфокусовано. Ви можете витратити стільки, скільки потрібно, для того, щоб цей проект був якомога якіснішим на той момент, який вам потрібно», – зазначила координаторка Спільнокошту.

Вона додала, що через Спільнокошт реалізувати свої проекти вже вдалося більше 60 учасникам, із близько тисячі, які зареєструвалися для збору коштів через biggggidea.com.

2

3

8

6

9

7

5