Logo
1 Лютого 2015, 22:01

Франківців закликають взяти участь в аукціоні побачень для допомоги пораненому інкасатору

Мистецький Клуб «Хребет», на чолі з письменницею, художницею Христиною Сировою та поетесою Маріанною Галюс, організовує до Дня Святого Валентина аукціон арт-побачень. Зібрані кошти підуть на лікування Віктора Дівнича, інкасатора, якому злодії вистрілили в ногу коло банкомату на Івасюка.

побач1

«Хочемо пояснити чому, кошти підуть саме цій молодій людині. В той час коли всі сили і матеріальні і моральні йдуть на АТО, нашим захисникам - героям і це правильно, тим не менше, звичайним, але таким же мужнім людям, які потрапили в біду, отримати допомогу в такий важкий час, не легко. Тому не будьмо байдужими. Допоможіть нам, допомогти!!!

Хлопцеві потрібна реабілітація закордоном, яка коштує 275 євро в день! Такого лікування потрібно близько двох місяців + протезування!», – зазначають організатори аукціону.

Всі бажаючі взяти участь в аукціоні від сьогодні до 14 лютого мають можливість розмістити своє фото в якості лоту в альбомі спільноти «Аукціон арт-побачень».

«Побачення можна здійснити від 14 лютого до 20 лютого і обов`язково засвідчити фото про зустріч яка відбулась! Всі зустрічі мають відбуватись у денний час та в людному місці так, як ми несемо, як організатори, відповідальність за ймовірну безпеку», – йдеться у повідомленні.

побач

Схожі Новини