Logo
11 Березня 2015, 13:06

Франківців закликають взяти участь в громадських обговореннях тарифів на перевезення

Ініціативна група руху «Контроль маршруток» закликає всіх мешканців Івано-Франківська взяти участь в громадських обговореннях, які відбудуться 16 березня, для того, щоб висловити свою думку щодо підняття вартості тарифу на проїзд у місті до 5 гривень.

перевізники

«Наша позиція – вартість перевезення мусить бути збільшена через збільшення вартості пального, але ми переконані, що повинна покращитися якість надання послуг. Свою позицію ми будемо відстоювати на громадських обговорення», – зазначив на прес-конференції активіст Володимир Кушніренко.

За словами громадських активістів, люди повинні боротися свої права, адже платять за перевезення з власної кишені.

«Від перевізників ми хочемо добитися, в першу чергу, щоб вони виконували свої зобов’язання. Ще з 1 вересня у всіх маршрутках міста повинні були працювати GPS-навігатори та видаватися квитки. Нічого з даних вимог зроблено не було. Через відсутність квитків неможливо контролювати потік пасажирів, а відсутність GPS-трекерів – це відсутність контролю над водіями, які дозволяють собі змінювати маршрути, не дотримавутися графіків та інше», – каже Максим Квасов.

Ще влітку ініціативна група руху «Контроль перевезень» проводила рейди і зафіксувала порушення. Водії автобусів курили в салонах, була відсутня інформація про перевізника, їзда з відкритими дверима – все це активісти відзняли на відео. Проте скарга, яку відправили до Департаменту комунального господарства міста не є достатньою для розірвання договору з перевізником, а лише є приводом для перевірки.

 «Проблему громадських перевезень в місті влада не повинна вирішувати підняттям вартості проїзду. Цю проблему потрібно вирішувати комплексно. Тільки так ми можемо вибудувати систему, яка буде задовольняти і перевізників, і мешканців Івано-Франківська», – розповідає Володимир Кушніренко.

Активісти наголошують, що вони не проти приватних перевізників, вони – за якісне обслуговування.

Схожі Новини