Logo
15 Липня 2014, 15:33

Франківців запрошують на фестиваль"Бандерштат"

Франківців запрошують на фестиваль"Бандерштат"

Фестиваль українського опору «Бандерштат» відбудеться 1-3 серпня у Луцьку на Волині. Виступатимуть гурти з Івано-Франківська та інших міст України, а також гості з Ірландії. Діятиме дискусійний майданчик за участі громадських діячів, митців та політиків.

Про це розповідали організатори фестивалю 15 липня на прес-конференції в Івано-Франківську.

З нашої області на «Бандерштат» поїдуть гурти «Мольфа» (Івано-Франківськ) та «Різак» (Калуш). Гратимуть відомі українські команди: «Скрябін», «Моторрола», «Кому Вниз», проект Сашка Положинського «Був'є», «Фіолет», «Роллік», «Веремій» та багато інших. Також виступить гурт «Cruachan» з  Ірландії.

Планується, що «Бандерштат-2014» стане потужним дискусійним майданчиком, на якому обговорюватимуться нагальні питання захисту, збереження і примноження всього українського. Тому на фестиваль запросили успішних громадських діячів, молодих політиків, митців, економістів, державних службовців, журналістів, бізнесменів, письменників, релігійних діячів та спортсменів з різних регіонів України та з поза меж

Лучани вже запросили  Юрія Луценка, Олеся Донія, автора популярного вірша «Ми ніколи не будемо братами» Анастасію Дмитрук, захисників зимового столичного Майдану, бійців, котрі брали участь в АТО, і сподіваються, що на їхнє запрошення відгукнеться колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

«Бандерштат» незмінно проводиться на Волині у Луцьку починаючи з 2007-го року. Організатором фестивалю є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний Альянс»,членами якої є школярі, студенти, молоді політики, держслужбовці, бізнесмени і загалом суспільно активна українська молодь.

Галка