Logo
4 Листопада 2014, 11:10

Франківцям покажуть «Поводир» – український фільм-номінант на премію «Оскар»

У середу 5 листопада о 18:30 в театрі кіно «Люм'єр» відбудеться прес показ української стрічки, фільму-номінанту на премію «Оскар»  «Поводир», режисером якої є Олесь Санін.

поводир

Головні ролі в картині зіграли співачка Джамала, актори Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Олександр Кобзар і американський актор Джефф Баррелл. У фільмі використані документальні кадри в реальних декораціях. Фільм заснований на реальних подіях 30-х років.Зйомки проходили в багатьох українських містах.

У фільмі «Поводир» показана доля людей, які позбавлені бачити барви світу. Фільм про любов, вірність, підлість і зраду в кращих традиціях голлівудського кіно.

Після показу відбудеться прес-конференція, присвячена промо-туру фільму. Це унікальна можливість зустрітися з творцями картини, задати питання і першими побачити фільм, який, як стверджують його творці, стане проривом в українському кіно. Вперше український фільм транслюватиметьс я з таким масштабом у всіх кінотеатрах країни.

Вперше в українському кіно буде застосований тіфлоперекрад - коментування візуальних елементів фільму, тобто передача словом того, що показано. Кожен незрячий зможе відвідати кінотеатр і «побачити» те, що відбувається на екрані.

Після перегляду фільму з глядачами зустрінуться та поспілкуються режисер та актори картини.

Схожі Новини