Logo
20 Квітня 2018, 12:05

Фура, яка прямувала до Івано-Франківська, встановила новий рекорд з перевантаження

Транспортний засіб, який рухався з Одеської області в Івано-Франківськ, оновив рекорд з перевантаження, коли при нормі 40 тонн повна маса вантажівки становила 202 тонни. Про це повідомив народний депутат України Тарас Кремінь на своїй сторінці у Facebook. Чиновник зазначив, що працівники "Укртрансбезпеки" на вагово-контрольних пунктах щодня виявляють разючі випадки перевантажень.
"Майже кожне 10-те зважування на ГВК - з разючим перевищенням вагових параметрів, повідомляє Кремінь. Це дозволило з початку 2018 року перерахувати до державного бюджету 6,2 млн гривень", - написав Кремінь.
За словами нардепа, прикладом антирекорду з перевантаження став випадок, коли при нормі 40 тонн повна маса машини становила 202 тонни. Цей транспортний засіб рухався з Одеської області до Івано-Франківська. Минулого року рекордним було 115-тонне завантаження фури зерном. Надзвичайні випадки порушень законодавства про автомобільний транспорт у 2018 році розміщені на сайті "Укртрансбезпеки". Там також є інформація про величезні штрафи, які накладаються на перевізників.
"На жаль, ці кошти не пішли на розширення штатів УТБ принаймні на 50%, як це передбачають розрахунки. Саме тому, нарешті придбані ГВК на дорогах України, на яких перевізники досі встановлюють "антирекорди", доволі часто має безсистемний характер", -  зазначив Кремінь.

Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

Схожі Новини