Logo

2 Жовтня 2014, 16:20

Фури продовжують їздити центром Івано-Франківська

Мешканці Івано-Франківська скаржаться на затори, які утворюють вантажівки, що доправляють продукти до супермаркетів у центральній частині міста, пише «Бліц-Інфо».

фура

Найскладнішою ситуація є по вулиці Галицька та Дністровська, адже на ній і так йде велике навантаження міським пасажирським транспортом. Минулого року міська вдала таки звернула на це увагу. Франківські чиновники навіть розглянули це питання на засіданні комісії з питань безпеки дорожнього руху. Тоді було прийняте рішення про те, щоб безпосередньо до супермаркету на Галицькій  заїжджали тільки малогабаритні машини з продуктами. А щодо решти магазинів, до них продукти мали б завозили у нічний час.

Втім з усього видно, що власники магазину зовсім не переймаються заторами і вантажівки надалі продовжують завозити продукти. Чому склалася така ситуація пояснює старшоий інспектор з організації дорожнього руху Івано-Франківська Віталій Царьов.

 За словами пана Царьова, такий транспорт має право заїжджати.

«В місто мають право заїжджати великогабаритні машини, але тільки ті, що обслуговують магазини. Щодо проблем з заторами, то залишається таки невирішене питання у котрій же годині вони мають право роз’їжджати містом. Лише після того як введуться часові обмеження можна буде говорити більше», - наголосив Віталій Царьов.