Logo
1 Березня 2015, 15:09

Футбольна громадськість Івано-Франківщини відповіла на заяву нардепа Шкварилюка

Напередодні виборів голови Івано-Франківської обласної федерації футболу один із претендентів на посаду народний депутат від «Народного фронту» Володимир Шкварилюк оприлюднив заяву, в якій звинуватив ІФОФФ в тому, що на теренах Прикарпаття зник футбол.

1

Під час позачергової звітно-виборчої конференції  Івано-Франківська обласна федерація футболу футбольна громада  обговоривши коментар нардепа, вирішила відповісти на відверту брехню та наклеп Володимира Шкварилюка.

«Висловлюємо своє обурення тоном звернення, перекручуванням фактів, відвертою брехнею та намаганням дискредитувати діяльність нашої організації.  Володимир Васильович не знає футбольних людей, не знає реального стану справ в обласній федерації футболу, стверджуючи про те, що серед делегатів нашої конференції є люди, які не мають жодного відношення до футболу. Цим Шкварилюк глибоко ображає весь громадський актив області. Насправді, там немає випадкових людей взагалі», - йдеться у заяві ІФФФО.

У відповідь на слова політика, що нібито в області зник футбол як вид спорту взагалі, ІФФФО зазначає, що протягом останніх чотирьох років управління сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА відзначає обласну федерацію футболу як кращу серед федерацій з олімпійських видів спорту.

Недостовірною інформацією у федерації вважають слова Шкварилюка про те, що розвитком дитячо-юнацького клубу займаються тільки батьки футболістів. Адже на Прикарпатті у порівнянні із сусідніми областями проводиться найбільше турнірів для дитячо-юнацьких команд, в яких примають участь команди з усієї України.

«Володимир Шкварилюк звинувачує Тараса Клима у тому, що він розвалив футбол в області. Однак хочемо нагадати,  що в період з 2006 до 2013 року очолював ІФФФ не Клим, а Віктор Анушкевичус, а сам Володимир Васильович був його першим заступником у першій каденції. Під час їхнього керівництва з футбольної карти України зникли всі професійні клуби Івано-Франківщини», - наголошують у федерації футболу.

Окрім того, зазначають, до передвиборчого штабу Володимира Шкварилюка входить Мирослав Ступар, який «останні двадцять років намагається впливати на діяльність федерації, пропагуючи старі радянські методи управління та впливу на футбольних арбітрів».

«Саме цитатами Ступара, який є опонентом федерації, користується Володимир Шкварилюк. Якщо такі люди були опорою і командою Шкварилюка під час передвиборної кампанії, то зрозумілими стають методи ведення агітації та тиску на делегатів, його «програма» та плани на майбутнє. Складається враження, що Володимир Шкварилюк переплутав вибори голови ІФФФ з майбутніми виборами до місцевих рад», - наостанок зазначають у заяві.

За неї проголосувало 75 із 76  делегатів конференції.