Logo

28 Травня 2019, 12:54

Голова Національної асоціації адвокатів України очікує об'єктивного розслідування загибелі прикарпатського адвоката

Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова просить очільника МВС об'єктивно і всебічно розслідувати смерть відомого прикарпатського адвоката.

Учора, 27 травня, у Коломиї відомий адвокат застрелив дружину та скоїв самогубство, а також підпалив власну оселю.

Звернення голови НААУ опубліквали на Фейсбук-сторінці Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності НААУ, пише Типовий Франківськ.

"На Івано-Франківщині сталася жахлива трагедія. У власному будинку в Коломиї загинув адвокат Михайло Петрів та його дружина. Михайло Петрів був відомим своєю адвокатською та громадською діяльністю, мав авторитет і повагу у місцевій громаді як небайдужа, професійна, чесна і щедра людина. При житті Михайло Петрів зробив багато для відновлення української культури та історії, зокрема, брав участь у написанні наукових досліджень з історії адвокатури, зробив вагомий внесок у встановлення незалежної адвокатури в Україні", - йдеться в дописі.

Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова звернулася до очільника МВС з приводу цього злочину. НААУ очікує, що воно буде об'єктивним, всебічним й істина в цій жахливій історії буде встановлена. НААУ просить інформувати про хід до судового розслідування та передати його на особистий контроль керівництва Нацполіції.

Сьогодні, 28 травня, о 14:00 відбудеться Екстрене засідання Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності. Комітетом буде обрано належний спосіб реагування на цю трагедію.

"Висловлюємо щире співчуття та розділяємо горе рідних та близьких загиблого подружжя з приводу тяжкої втрати", - додають у повідомленні.