Logo
9 Серпня 2019, 15:15

Господарський суд розгляне справу щодо банкрутства ТОВ «Івано-Франківськміськбуд»

Ухвалою Господарського суду Івано-Франківсбкої області від 10 червня відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Івано-Франківськміськбуд".

Попереднє засідання суду призначено на 21 серпня о 11:00 год, інформують у пресслужбі Господарського суду області, пише Типовий Франківськ.

Ввесено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника. Внесено процедуру розпорядження майном боржника строком на 115 календарних днів (до 4 жовтня 2019 року).

Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Насадюка Віталія Васильовича.

Заборонено боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

Зобов`язано розпорядника майна до 29 липня подати до суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів. Зобов`язано розпорядника майна скласти і подати до суду на затвердження реєстр вимог кредиторів боржника.

Крім того, розпорядника майна зобов'язали до 9 серпня, провести інвентаризацію майна боржника і подати до суду відомості про її результати.

Схожі Новини