Logo
16 Грудня 2019, 18:20
Теги: СІЗО, суд

Грузина, який обікрав магазин на Коломийщині помістили у СІЗО

До Коломийського міськрайонного суду надійшло клопотання слідчого Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно особи, яка підозрюється у вчиненні замаху на крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому.

Про це повідомляє прес-служба Коломийського суду,пише, Типовий Франківськ.

Досліджуючи надані матеріали справи, судом встановлено, що у грудні 2019 року підозрюваний громадянин Грузії, усвідомлюючи протиправний та суспільно небезпечний характер своїх дій, проник в приміщення магазину з метою таємного викрадення майна. Підозрюваний злочиннний умисел до кінця не довів, оскільки був затриманий в приміщенні магазину працівниками приватного охоронного підприємства.

Вивчивши всі матеріали, додані органом поліції, суд застосував щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на шістдесят діб.

Суд визначив розмір застави в сумі 20 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 38420 (тридцять вісім тисяч чотириста двадцять) грн. та є мінімальним розміром визначеним КПК України для тяжкого злочину.

На даний час триває досудове розслідування та проводяться слідчі дії.