Logo
30 Червня 2016, 12:45

Харківські музики влаштували імпровізований концерт на франківській стометрівці (ФОТО, ВІДЕО)

Вечір франківчан зробив харківський гурт “Heartbeat Brass Band”. Гості змусили людей танцювати і шаленіти в ритмі популярних іноземних пісень, переінакшених на власний манер. Ударні й духові інструменти, а ще неймовірний запал хлопців створили на стометрівці чудову атмосферу, в яку занурився буквально кожен перехожий.

муз1

Проте не всім припала до смаку така імпровізація гостей зі сходу: поліція мало не вигнала гурт із центру міста, пише Репортер.

“Оскільки тут близько 200 людей, потрібна відповідна охорона, а, отже, і рішення міськвиконкому. Такого рішення немає, тому концерт повинен припинитися”, – казав рядовий Соходовський.

На це люд, який зібрався довкола музикантів, почав обурено свистіти… Як кажуть, мистецтво завжди долає будь-які труднощі, тому невеличкий вуличний концерт все ж продовжився ще на 15 хвилин.

https://youtu.be/vMY_ZoHQkOo

Прикро, що хлопці не затримаються в місті ще на день, бо везуть свою музику в інші міста. Перш ніж прямувати додому, планують побувати у Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці та Одесі. У Івано-Франківську вони проїздом.

муз4

“Були на “Альфа-джаз фесті” і дорогою назад вирішили заїхати у найближчі міста. Франківськ – це фірмА. Місто дуже красиве, а люди – дружелюбні”, – зізнається Олексій, один із музикантів гурту.

муз2

Хлопці, а їх аж семеро, дуже скромні, то представили себе так: Діма грає на трубі, Саша – на тромбоні, другий Діма – на саксофоні, на барабанах – Єгор і на решті інструментів Олексій, третій Діма і ще один Олексій.

муз3

Франківчанам припали до вподоби харківські хлопці, тому не шкодували молодим музикантам оплесків та грошей на майбутні мандрівки.