Logo
7 Жовтня 2017, 14:45

Герої фільму "Сторожова застава" влаштували флешмоб у столичному метро (ФОТО, ВІДЕО)

У столичному метро пройшов флешмоб #вкінонаметро, який влаштували герої фентезі-фільму "Сторожова застава", що виходить у широкий кінотеатральний прокат з 12 жовтня.

заст1

Про це повідомили "Детектору Медіа" в прес-службі компанії Film.ua.

Богатирі і половці, які у фільмі ворогують між собою в часи Київської Русі, об’єдналися, аби запросити пасажирів метрополітену здійснити подорож у часі, перенестися до стародавнього Римова і стати свідками вирішальної битви між Добром і Злом.

До вагонів на станції метро "Театральна" почали заходити герої фільму "Сторожова застава", які немовби зійшли з екранів – у повному обмундируванні та гримі – і допитуватися у збентежених пасажирів, «який зараз рік?». Декілька десятків акторів фільму, серед яких і троє головних героїв-богатирів: Олешко (Роман Луцький), Ілля (Олег Волощенко) та Добриня (Олександр Комаров) – як звичайні пасажири придбали проїзний і скористалися громадським транспортом. Богатирі пересувалися різними станціями, фотографувалися із пасажирами, запрошували на фільм і дарували листівки "Сторожова застава" зі спеціальним хештегом #вкінонаметро.

застава2

Потім всі учасники флешмобу зустрілися на станції "Золоті Ворота". Неочікувано серед натовпу хтось почав співати. Пасажири підхоплювали пісню один за одним. Співаками виявилися учасники Камерного хору "Київ", який теж був запланованою частиною флешмобу. Хор взяв участь у записі саундтреку до фільму "Сторожова застава" і саме цю композицію виконав для пасажирів метро.

"Ми хотіли зробити щось особливе, довго готувались до цього флешмобу і доклали багато зусиль. Але навіть не очікували, що все пройде настільки масштабно! Для нас стало сюрпризом, що люди в метро так легко пішли на контакт і фотографувались з богатирями й половцями, – зазначила маркетинг і PR-директор FILM.UA Поліна Толмачова. – Дякуємо Київському метрополітену за надану можливість провести таку нестандартну акцію!"

Флешмоб пройшов під гаслом: "Сьогодні в метро – скоро в кіно" та зі спеціальним хештегом #вкінонаметро!

"Було приємно, що люди відволіклися на кілька хвилин від забігу "робота-дім" та активно підтримали флешмоб. Своєю чергою дякуємо Film.ua за гарну співпрацю", – сказала радник начальника Київського метрополітену Наталка Макогон.

заст3

Як повідомляв "Детектор Медіа", 5 вересня кіностудія "Kinorob" представила Державному агентству України з питань кіно готовий фентезі-фільм "Сторожова застава", що став одним із переможців п’ятого конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 18,1 млн грн

"Сторожова застава" є дебютною повнометражною роботою режисера Юрія Ковальова. Продюсери – Єгор Олесов та Юрій Прилипко, сценаристи – Сашко Дерманський, Ярослав Войцешек і Юрій Ковальов. Оператором картини є Юрій Король. Композитори – Владлен Пупков та Сергій Сідоров. Стрічка знята за мотивами книги Володимира Рутківського.

Головні ролі у фільмі виконали: Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Олександр Комаров, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталія Сумська, Єржан Нуримбет, Єрболат Тогузаков, Іван Денисенко.

"Сторожова застава" вийде у широкий кінотеатральний прокат 12 жовтня. Прокатом в Україні займатиметься компанія UFD.

Варто зазначити, що  одну з головних ролей у стрічці зіграв франківський автор Роман Луцький.

https://youtu.be/x3sCMcVQ0Ls