Logo
14 Липня 2014, 13:58

Голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук розповів про поїздку в зону АТО

Василь Скрипничук

Голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук повернувся з зони антитерористичної операції та місця постійної дислокації 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття». Нагадаємо, кілька днів тому політик відправився в зону АТО за детальним відео звітом технічно-матеріальної бази прикарпатських військовослужбовців. Отримане відео голова облради має передати матерям військовослужбовців. Крім того, політики вирішив пересвідчитись у ситуації, що склалася довкола батальйону на власні очі.

Василь Михайлович розповів кореспонденту «Бліц-Інфо» про реальний стан речей батальйону та спростував інформацію про жахіття, які розповідають солдати-дезертири батальйону.

«Я справді був там, де дислокується батальйон територіальної оборони «Прикарпаття» і зустрівся з солдатами та офіцерами. Таких жахалок, як тут дехто пробує розказувати, особливо з числа дезертирів – немає. Я був усюди і говорив з людьми. І солдати на камеру, ті хто мав бажання розповідали про те, яка у них ситуація. Звичайно, я б не сказав, що там все так дуже добре, що там курорт чи скаутський табір», - зазначив Василь Скрипничук.

Голова облради зізнається, що справді є певні проблеми із забезпеченням спецтехнікою та військовою амуніцією. Зокрема, з касками та бронежилетами шостого ступеня.

«За мною зразу приїхала двадцятитонна фура і частину з того що треба, привезли. А сьогодні дзвонили офіцери і солдати, казали, що їм дуже допомогли вчорашньої ночі тепловізори та інші прилади нічного бачення.Також рації для зв’язків з блокпостами, які були передані. Вони вже могли бачити куди йти та звідки стріляють, тому - знали як себе поводити», - зазначив він.

За словами голови Івано-Франківської облради, в основному хлопці настроєні добре і бойовий дух на висоті. Хоча визнає, що є серед і такі, яким "служити у війську, тим більше, під час війни незручно".

«Хтось говорить, що вони трохи не з калюжі воду п’ють. Можу сказати, що це неправда. Умови дійсно польові - там немає гарячого душу і інших зручностей. Тим більше, що ворог близько та стріляють. Я б сам не сказав, що мені було там дуже приємно перебувати. Але мені приємно, що більшість з них відносяться до ситуації з розумінням. Вони знають, що прийшли не на танці і не в кіно», - наголошує пан Скрипничук.

Відтак, на думку Василя Скрипничука, хлопці все ж таки потребують підтримки. Тому, прикарпатським бійцям знову відправлятимуть допомогу, щоб підняти рівень забезпечення до належного.

Бліц