Logo
22 Червня 2015, 14:28

Голова Івано-Франківської ОДА радить прокуратурі зосередитися на виконанні свого головного завдання

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук прокоментував ситуацію щодо так званого «конфлікту» між головою Одеської облдержадміністрації Міхеілом Саакашвілі та прокурором Івано-Франківської області Ігорем Настасяком.

гончарук

«Ситуація, що склалася, є неоднозначною, тому вважаю за потрібне прояснити своє ставлення до неї. Варто зауважити, що за словами Ігоря Настасяка, його слова,  опубліковані у пресі, дещо не відповідають змісту самого виступу правоохоронця. Особисто я вважаю, що прокуратура повинна виконувати своє завдання – контролювати дотримання законності на теренах області, а не давати оцінку політичним процесам», - зазначив Олег Гончарук.

Посадовець пояснив, що на сьогоднішній день питання про зміну обласного прокурора ставити не буде, так як оцінка роботи прокуратури не повинна базуватися на окремих заявах її керівника, а виключно на основі результатів діяльності установи, повідомляє прес-служба ОДА.

Окрім того, голова облдержадміністрації запевнив, що будь-які неправомірні дії силових структур на теренах області, отримають належну відповідь від керівництва області.

Нагадаємо, губернатор Одещини Михайло Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook відреагував на репліку прикарпатського прокурора Ігоря Настасяка про неприпустимість публічних порок прокурорів, назвавши прокурора «недалеким розумником».