Logo
11 Червня 2015, 09:00

Головний комунальник міста підбив підсумок першого дня реформ у міському транспорті Івано-Франківська

З 10 червня проїзд в маршрутках Івано-Франківська становить 4 гривні, за умов наявності GPS-трекера, квитків та форми водія. Впродовж дня жителі міста фіксували багато порушень з боку перевізників, які не дотримувалися вимог, але, все ж таки, замість 2 грн, брали у франківців по 4 грн за проїзд.

квиток

Деякі водії замість квитка нового зразка видавали пасажирам незрозумілі квитки із відміткою про вартість проїзду у 4 грн. Франківці масово скаржилися на порушників і вимагали, як того обіцяла міська влада, розірвання угод з такими перевізниками.

Прокоментував ситуацію щодо порушень та підбив підсумки першого дня реформ у міському транспорті Івано-Франківська директор Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

«1. Станом на кінець дня gps трекери встановлено в 254 автобусах, майже 98 %. 2. За результатами сьогоднішніх перевірок підготовлено акти на розірвання угод з перевізниками на маршрутах 23, 31, 55, де перевізником є Станіславтранс, а також готується акт на маршрут 40а, - перевізник Бойчук. GPS у них є, а квитків і форми - немає. 3. Результати перевірок також показали, що у нас дуже багато цілком алекватних перевізників і з самого ранку відсотків 80 водіїв виїхали у формі, з бейджиками, чемно видавали квитки. Чесно, думав, буде менше. 4. Як і очікувалося, виникло не мало технічних проблем. Якщо в диспетчерському пункті на екрані все відображалося без проблем, то з веб ресурсами виникли проблеми. Зокрема, easy way постійно виснув і не відображає половину маршрутів. Проблеми також і з dozor-м. Обіцяють за день-два все відрегулювати. Не очікували, що буде стільки активних користувачів) 5. Вчорашні звіти по виконанню перевізниками графіків не приємно здивували. Виявляється, у нас навіть 10 % перевізників їх не виконали. Але про це можна було здогадуватись. Ми так жили і їздили останні 24 роки. Підозрюю, що не виконані в силу також і того, що більшість паспортів маршрутів і графіків писалися зі стелі і були чистою формальністю», – написав у спільноті КомуналкаІФ Смушак.

Він додав, що загалом  надзвичайно радий, що нарешті те, до чого ми так довго йшли, те, чого так довго добивалися, відбулося.

«Друзі, це тільки початок реформи, її фундамент. У нас немає чарівної палочки, помахом якої в одну мить "жовті пижики" стануть "сучасними електробусами". Але ми системно і послідовно, кожного дня працюємо над тим, щоб у місті Івано-Франківську з'явився громадський транспорт, як мінімум, не гірший ніж у Кракові, Празі, Дрездені чи Відні. І він обов'язково таким буде!», – впевнений Михайло Смушак.

Схожі Новини