Logo

9 Червня 2015, 16:26

Господарський суд вирішив поки не розривати договір про оренду ділянки біля міського озера

У Господарському суді Івано-Франківської області відбулося слухання у справі щодо визнання договору оренди земельної ділянки біля міського озера недійсним. У зв'язку із цим інше провадження щодо розірвання договору між Івано-Франківською міською радою і ТзОВ "Розважально-відпочинковий центр "Гаразд" призупинено.

озеро

ГО "Поступовий гурт франківців" подала судовий позов з вимогою визнати недійним договір між Івано-Франківською міською радою та ТОВ "Розважально-відпочинковий центр "Гаразд" щодо визнання договору оернди ділянки площею 3,8 га біля міського озера. Справу слухає суддя Петро Матуляк.

Представник відповідача Валерій Селянін наполягав на зупиненні розгляду справи, посилаючись на іншу справу, що стосується розірвання цього ж договору з міською радою. Справу про розірвання договору веде суддя Марина Шіляк. Відтак, представники сторін просто перейшли до іншої зали.

Як повідомляв КУРС, під тиском громадськості, яка вимагає зберегти зелену зону біля озера, Івано-Франківська міська рада подала позов про розірвання договору з орендарем земельної ділянки ТзОВ "Розважально-відпочинковий центр "Гаразд" і отримала зустрічний позов про усунення перешкод в користуванні орендованою земельною ділянкою.

Вислухавши клопотання від представника Івано-Франківської міської ради Надії КедикМарина Шіляк зазначила, що "недійсний договір розірвати не можливо". Через це суддя прийняла рішення призупинити провадження до завершення слухань про визнання договору недійсним.

Зазначимо, керівник ТзОВ "Розважально-відпочинковий центр "Гаразд" Костянтин Бородайкодозвіл на оренду земельної ділянки біля озера отримав ще у 2004 році. Проте дозвіл дали на будівництво саме спортивно-відпочинкового комплексу, а не житла.

Схожі Новини