Logo
12 Лютого 2016, 20:15

Франківські іграшки показали на міжнародній виставці в Німеччині (ФОТО)

У м. Нюрнберзі, Федеральній землі Баварія (Німеччина), відбулася 67-а Міжнародна виставка Spielwarenmesse 2016, яка є найбільшою в світі виставкою іграшок, товарів для ігр, хоббі та дозвілля.

іграшки

Щорічно тут експонується близько одного млн. товарів, з яких більше 60 тис. є новинками сезону. Спектр представлених іграшок максимально повний і різноманітний: від традиційних моделей до найновіших ліцензійних продуктів та ігрового програмного забезпечення, повідомляє прес-служба ОДА.

Цього року свої вироби демонстрували більше як 2800 фірм-виробників та дистриб´юторів із 60 країн, а відвідали виставку протягом шести днів 70 000  спеціалістів із 120 країн з усіх континентів.

іграшки2

Учасником цьогорічної виставки в Нюрнберзі вперше стала компанія з області «Інтелком» (м.Івано-Франківськ), яка презентувала свою продукцію під торговою маркою «ТехноК». Іграшки «Інтелкому» користуються попитом не тільки в Україні, а й відомі далеко за її межами – в Росії, Білорусі, Литві, Молдові, Польщі та Угорщині. На ринку іграшок компанія зарекомендувала себе як підприємство, що наполегливо працює над задоволенням потреб покупців у сучасній цікавій дитячій іграшці.

Стенд компанії знаходився в 6-му павільоні, поруч зі стедами найвідоміших світових виробників іграшок Sinba Dickie Group (AquaPlay, Heros Simba toys, Nicotoy Simba Toy, etc.), Viking Toys, Androny Giocattoli. Експозиція  нової фірми викликала неабияке зацікавлення серед відвідувачів виставки. Представники «Інтелкому» мали змогу плідно поспілкуватися як зі своїми постійними покупцями, так і провести перемовини з представниками країн, на ринки яких намагаються вийти. Іграшки з України зацікавили своєю самобутністю та цікавим дизайном навіть відвідувачів із країн далекої Південної Америки та країн Азії. Також в компанії була нагода презентувати свою продукцію представникам найбільших світових торгових мереж.

іграшки3

Окрилені новими планами на майбутні перспективи розвитку, представники «Інтелкому» після закінчення роботи всесвітнього форуму повернулися додому.

«Попереду – цікава і захоплююча робота з подальшого просування нашої української іграшки в Європу, а можливо, і на інші континенти» – так окреслив плани на найближче майбутнє комерційний директор ТОВ «Інтелком» Олег Цимбалюк.