Logo
25 Січня 2015, 12:07

Інститут розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» заручився підтримкою Радника Президента України Миколи Томенка (ФОТО)

"Інститут розвитку міста "Новий Івано-Франківськ", створений народним депутатом України Олександром Шевченком, генерує нові ідеї. Долучився до одного з напрямків роботи відомий знавець містечкових проблем, нардеп та Радник Президента України Микола Томенко. До Івано-Франківська він завітав не із пустими руками. Також пообіцяв і в майбутньому активно долучатись до роботи колеги.

DSC_6502

«За підтримки Олександра Шевченка і його команди школи, бібліотеки та вузи міста Івано-Франківська отримали методичну і просвітницьку літературу. Передаємо для шкіл, зокрема вчителів географії, диск "7 природніх чудес України", де  Франківщина представлена в трьох номінаціях - гора Говерла, Карпатський Національний заповідник і Дністровський каньйон. В майбутньому ж предметом моєї уваги не тільки в співпраці з Олександром Шевченком, а й з іншими колегами депутатами, що представляють регіон будуть екологічні проекти. Намагатимусь впровадити у регіоні пілотні проекти, пов'язані з європейськими моделями роботи з відходами, переробки сміття та іншими», – наголосив М.Томенко. Вироблення спільної позиції, каже парламентар, важливе й у питанні зменшення кількості депутатів місцевих рад, а також виборчої системи для найближчого жовтневого волевиявлення. Крім того, спільно з Інститутом розвитку міста досліджуватимуть і опрацьовуватимуть проблеми місцевого самоврядування після передачі повноважень громадам.

«Томенко це та людина, яка дуже добре володіє питаннями урбаністики, соціології і розвитку міст, тому сьогодні на цій зустрічі з Миколою Томенком ми якраз задекларували майбутню співпрацю в плані розвитку проектів галузевих, стратегічних планів розвитку Івано-Франківська. Інститут розвитку міста передбачає втілення в життя близько двох десятків програм із різних сфер життя іванофранківців. Наша мета - стратегічне та галузеве планування Івано-Франківська, як унікального українського міського простору, комфортного для мешканців та гостей міста. До чого плануємо долучати спеціалістів у різних галузях», – розповідає директор Інституту розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» Олег Головенський.

Стратегію розвитку міста "Новий Івано-Франківськ" плануватиме на 3-5 років. У найближчій перспективі - створення близько 2-х десятків галузевих програм, зорієнтованих на безпеку, екологію, медицину, освіту, культуру та інше. Адже команда, яка прийде до влади після майбутніх місцевих виборів, упевнений Олег Головенський, повинна мати чіткий план дій, у тому числі й першочергових.

DSC_6494

DSC_6517

DSC_6518

 DSC_6536

Схожі Новини