Logo
27 Жовтня 2016, 14:10

Інвестори обіцяють звести багаторівневу парковку у середмісті Івано-Франківська (ВІДЕО)

Багаторівнева парковка у середмісті Івано-Франківська. Інвестори обіцяють звести її на вулиці Андрія Мельника. Загалом тут постане чималий соціально-житловий комплекс. Як запевняють забудовники, дотепер нічого подібного у місті не було.

parkovka

У комплексі розміщуватиметься великий конференц-зал, потужний бізнес-центр, Центр дитячого дозвілля, спорткомплекс та традиційний торговельно-розважальний центр. Починатимуть будівництво із підземної та поверхневої парковок, повідомляє ТРК Вежа.

На 8-ій сесії міськради депутати затвердила детальний план території кварталу в межах вулиць Січових Стрільців – Євгена Коновальця – Академіка Сахарова – Андрія Мельника. Майже одноголосно депутати проголосували “за” проект рішення. Кажуть, після нещодавніх громадських обговорень довіряють забудовнику. До того ж, за інвестора поручилася громадська організація “Тепле місто”.

Новий житловий комплекс постане на території заводу “Промприлад”. Будівництво парковки обіцяють завершити за два роки. Максимальний термін здачі в експлуатацію цілого соціально-житлового комплексу – 7 років.

https://youtu.be/qL2Y6gHzL9o