Logo
16 Серпня 2019, 11:12
Теги: ОТГ

Історична подія: франківські депутати проголосували за приєднання ще двох сіл до міста

Сьогодні, 16 серпня відбувається 28 сесія міської ради.

Під час 28 сесії міської ради обговорили питання Про надання згоди на добровільне приєднання територіальних громад до Івано-Франківської міської територіальної громади, пише Типовий Франківськ.

«Це рішення є визначальним для міста. Франківськ повинен розвиватися. До жовтня повинні вирішити це питання, щоб з січня вже бути разом. Хочу звернутися до депутатів про підтримку цього історичного рішення. У нас разом буде багато можливостей», - ззаначив міський голова Руслан Марцінків.

Голова Черніївської сільської Богдан Грейдар подякував за довіру та зауважив, що це об’єднання велика перемога для всіх.

Депутати міської ради вирішили надати згоду на добровільне приєднання Черніївської сільської територіальної громади Тисменицького району Івано-Франківської області до Івано-Франківської міської територіальної громади.

А також обговорили надати згоду на добровільне приєднання Підлузької сільської територіальної громади Тисменицького району Івано-Франківської області до Івано-Франківської міської територіальної громади.

Схожі Новини