Logo

15 Листопада 2018, 17:27

Івано-Франківськ хоче купити у приміського села 14 гектарів землі

Івано-Франківська міська рада хоче викупити у Хриплинської сільської ради 14 гектарів землі.

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Там планують створити інвестиційну площадку.

За словами заступника міського голови з питань економіки Богдана Білика, мова йде про викуп двох земельних ділянок загальною площею 14 га у селі Хриплин, поруч із промисловою зоною, де місту наразі належить всього 4,3 гектара.

Мовляв, до міської влади звертаються інвестори, яким для будівництва виробничих приміщень потрібні вільні, великі земельні ділянки, яких у місті зараз немає. 

Зокрема, інвестори цікавляться земельними ділянками для будівництва в Івано-Франківську нового молокозаводу, підприємств з виробництва сонячних панелей та різних видів побутової техніки.

«Інвестори дуже рідко хочуть домовлятися з приватними особами і звертаються до міської ради з проханням знайти землю під заводи. Тому нам треба зараз зосередитися на цьому питанні. Ці землі позаростали, люди їх використовувати не будуть. Ми проведемо відповідні комунікації і отримаємо хорошу площадку», - зазначив міський голова.

Марцінків додає, що місто хоче викупити ці землі ще й для того, аби майбутні підприємства сплачували податки саме до міського бюджету.