Logo
15 Березня 2016, 17:15

Івано-Франківськ має стати театральним центром України, – Держипільський (ВІДЕО)

Український театральний режисер і актор, директор Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І.Франка, Заслужений артист України Ростислав Держипільський став гостем програми  «Мінкульт».

держипільський

Протягом двох років його керування Держивільського івано-франківський театр поставив 16 нових вистав (найвідоміші - "Театр", "Солодка Даруся", "Нація").

У програмі Ростислав Держипільський розповв про успіхи франківського театру, його вистав та акторів, а також про театральне майбутнє Івано-Франківська та країни.

«Доки в нас не буде в пріоритеті духовність, культура, освіта, медицина та гуманітарні сфери – не буде економіки. Доки ми в голові не поміняємо свідомість, не станемо державо творцями внутрішньо – не буде в нас розквіту», – зазначив  Держипільський.

Крім цього, Ростислав Держипільський розповів, як на його думку створити загальноукраїнську театральну премію. За його словами, вже є група однодумців, готових втілювати проект премії в життя. Потрібні лише незначні державні кошти та підтримка міністерства культури.

https://youtu.be/nY1MdX1c2Cs

Схожі Новини