Logo

8 Грудня 2014, 14:54

Івано-Франківськ матиме перший сучасний дошкільний заклад (ФОТО)

Збудований він за новітніми технологіями і не за державні кошти.  У мікрорайоні Пасічна  за чотири місяці уже звели стіни, а до кінця року планують накрити  новий дитячий садочок. Як ведуться будівельні роботи змогли побачити мешканці мікрорайону. Для них організували оглядову екскурсію. 

1

Будівельники зробили неймовірне. Донедавна тут було поле і гори сміття. За чотири місяці – вже зведені стіни нового дошкільного закладу. Причому, садок будується за сучасним проектом.  У кожній ігровій кімнаті матиме підігрів підлоги, а тепло забезпечуватиме дахова котельня. Окремо спроектований підвал для підсобних приміщень. А на поверхах передбачені кімнати для психолога, пише ГК.

До кінця року дитсадок планують накрити, вже навесні розпочати  благоустрій і внутрішні роботи. Будівельники облаштовують електричні мережі, усі необхідні матеріали відповідають найвищим стандартам якості.

Коли запрацює дитсадок, як записати у нього своїх дітей – основні питання, які цікавили під час оглядової екскурсії молодих матерів. Вони зізнаються, що місць у дошкільних закладах бракує, тож з нетерпінням чекають на відкриття нового садочка.

Новий дошкільний заклад розрахований на 190 місць. Кошторисна вартість робіт – 22 мільйони гривень. Сюди входить і обладнання , яким укомплектують заклад після завершення будівництва.  Споруджують садок не за державні кошти – усі роботи фінансує місцева будівельна компанія.

Усі роботи планують завершити до 1 липня наступного року. І ймовірно, що вже з 1-го вересня новий дошкільний заклад, який поки що не має назви, відчинить свої двері для юних відвідувачів.

2

3

4

5

6