Logo
16 Грудня 2017, 16:30

Івано-Франківськ може стати “молодіжною столицею України”

Місто Івано-Франківськ візьме участь у конкурсі “Молодіжна столиця України”, переможець якого отримає широку промоцію на європейському рівні, активну підтримку молодіжних ініціатив та акцій від Міністерства молоді та спорту.

столиця

Міська рада підтримала запит депутата Івана Гарасимка, в якому він і звернувся до обранців щодо участі в конкурсі, пише Місто.

Ініціаторами участі міста у “Молодіжній столиці України” є Івано-Франківський відокремлений підрозділ Національної молодіжної ради України.

Попри вже традиційність такого конкурсу на європейському рівні, в нас, в Україні, він проводиться вперше, коментує голова відокремленого підрозділу, — коментує Василь Чорнописький. — Я радий, що його підтримала міська рада, оскільки, як на мене, в нас хороші шанси стати «Молодіжною столицею України» у 2018 році. Для цього є всі підстави, адже політичний, соціально-економічний та культурний виміри участі та співпраці молоді та влади міста – це ті ключові критерії, які задають організатори конкурсу, і це ті речі, на які наша влада ставить далеко не останній акцент.

До слова, наступного тижня відбудеться також презентація конкурсу, на якій громадські об’єднання, активна молодь та всі охочі матимуть змогу детально знайомитись із ним. Конкурс буде проводитись щороку.

Посилання на сайт конкурсу.

Посилання на подію презентації конкурсу у Івано-Франківську.

Схожі Новини