Logo
25 Грудня 2014, 19:38

Івано-Франківськ та мер міста долучилися до акції «Велика українська хода» (ФОТО)

Сьогодні, 25 грудня, площа перед будівлею облдержадміністрації була завішана синьо-жовтими прапорами. Івано-Франківськ долучився до всеукраїнської акції «Велика українська хода».

9

Як розповіла організатор акції, киянка Катерина Валевська, «Велика українська хода» розпочалася 14 вересня цього року з міста Києва. Метою акції є вшанувати пам`ять загиблих героїв Майдану та АТО, а також пронести через всю Україну дух патріотизму і єдності, об`єднати всіх українців заради миру та перемоги.

5

«Активісти їздять всією Україною від міста до міста збираючи українські прапори, де люди записують свої думки. Зараз люди вже майже зневірилися, опустили руки, але в кожному місті, єднаючи докупи ці прапори я вірю, що коли доєднається сотий прапор, що буде символом «Небесної сотні», то в Україні війна закінчиться», – впевнена Катерина Валевська.

2

Разом з Івано-Франківським прапором, на якому сьогодні всі бажаючі мешканці міста могли написати свої побажання, вже зібрано 72 прапори. Жінка каже, що фінішем ходи має стати гора Говерла, де вона мріє вивісити останній, сотий прапор.

7

«В кожному місті мене активно підтримують і просять дійти до кінця. Адже, коли ми починали акцію, то нас було 15, а зараз я залишилася одна. Мабуть, це моя місія. Сьогодні 101 день ходи. Це дуже важко, немає комфорту, вокзали, переїзди, постійне знаходження на вулиці. Люди просто не витримали», – розповідає активістка.

13

Свою мрію на франківському прапорі написав і міський голова. Віктор Анушкевичус побачив акцію з вікна свого кабінету і вирішив долучитися. «Моя мрія: мир в Україні та відновлення історичної справедливості, а саме розвал російської імперії», –  написав на прапорі мер.

15

1

3

6

12

10

8

11

14

16