Logo
30 Березня 2015, 13:15

Івано-Франківська команда стала чемпіоном України з алтимат фрізбі (ВІДЕО)

Минулих вихідних в Броварах фінішував чемпіонат України 2015 року з алтимат фрізбі в залах, переможцем якого стала Івано-Франківська команда  "Impuls".

алтимат

Всього у змаганнях прийняло участь 14 команд, пише Sport.if.ua.

Алтимат фрізбі - це командний неконтактний вид спорту з літаючим диском. Гра ведеться двома командами у прямокутному полі з зонами на кінцях. Ціль — пасами провести диск через ігрове поле до зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди.

Відмінна особливість алтимату — відсутність арбітрів та наявність поняття «духу гри». В алтиматі особливе значення надається чесній грі й майстерності. Змагальний дух вітається, але лише тоді, коли це не шкодить взаємоповазі гравців, дотриманню правил або задоволенню від гри. Це й мають на увазі, коли говорять про дух гри (Spirit of Game) — філософії алтимату.

Варто зазначити, що на презентації проекту«Гарячий спорт», яка нещодавно відбулася в Івано-Франківську, капітан однієї з франківських команд з алтимату Андрій Черніков розповів про плани розвитку цього виду спорту в нашому місті. Зокрема, вже у травні в Івано-Франківську планують провести турнір з алтимату.

А ось відео з фінального поінту, який і приніс нашим землякам звання чемпіонів України 2015 року:

https://youtu.be/GTN16Irz_Fs