Logo

3 Грудня 2017, 17:00

Івано-Франківська міська рада відновила «Хрест тверезості» у привокзальному сквері (ФОТО)

В Івано-Франківську у сквері поблизу залізничного вокзалу міська рада відновила «Хрест тверезості».

хрест1

Як вже повідомлялося, невідомі франківці встановили поблизу вокзалу «Хрест тверезості». У такий спосіб вони покепкували з міського голови Руслана Марцінківа, який саме хрестом вирішив побороти пияцтво, пише Репортер.

хрест2

У серпні міський голова Руслан Марцінків доручив директору департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайлу Смушаку привести до порядку територію біля хреста. Мовляв, це може бути туристичною принадою міста, бо більше ніде в Україні такого нема.

Та поки комунальники міркували, як облагородити хрест, він зламався. Невідомо, чи дерев’яний хрест, встановлений посеред клумби, пошкодили вандали, чи дерев’яна планка відпала сама під дією погодних умов. Відтак довелося встановлювати новий.

хрест3

«Хрест тверезості» поставила вже святенька церква, освятили, табличку прибили, лампадку запалили, – написав у соцмережі Facebook іванофранківець Петро Буяк. – Єдине що цікавить слова на табличці: «буде встановлено». Це ще не кінець шановні парафіяни це тільки початок. Я вірив, що місце де був закладений перший камінь стане святим і намолене буде. Мрію і молюся аби «твереза капличка» там виросла. А Бог почує і поможе. Він завжди нас чує. Слава Ісусику Святенькому! Отепер і не встидно гостей до міста кликати!»

Схожі Новини