Logo
5 Грудня 2014, 13:02

Івано-Франківська облрада просить Президента визнати добровольців учасниками АТО

Івано-Франківська обласна рада прийняла Звернення до Президента України та Прем`єр-міністра щодо визнання добровольців учасниками АТО та вирішення питання їх соціального захисту.

добровольці

«Розмір одноразової грошової допомоги у разі загибелі, смерті військо службовця становить п`ятисоткратний прожитковий мінімум встановлений Законом для працездатних осіб на дату загибелі особи, а розмір одноразової грошової допомоги в разі загибелі, смерті працівника міліції не повинен бути меншим від стократного розміру прожиткового мінімуму, встановленого Законом для працездатних осіб на час виплати цих сум.

На цей час добровольці, з числа яких були сформовані спеціальні підрозділи не мають чітко визначеного юридичного статусу, у зв’язку з чим вони та члени їх сімей є юридично незахищеними на державному рівні.

Не вирішеними залишаються питання лікування бійців добровольчих батальйонів, надання їм матеріальної допомоги та житла, виділення  земельних ділянок тощо», – йдеться у Зверненні.

Депутати Івано-Франківської облради просять внести зміни до пункту 19 ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни», додавши до переліку учасників бойових дій осіб, які у складі добровольчих формувань були залучені державними організаціями для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та брали безпосередню участь в АТО.

Схожі Новини