Logo
16 Липня 2014, 11:18

Івано-Франківська самооборона знову везе воякам допомогу на схід

АТО
Цього тижня представники Івано-Франківської самооборони планують відвезти чергову порцію допомоги прикарпатцям, які зараз перебувають в зоні бойових дій.

Представникам самооборони вдалося зібрати чималу кількість необхідний речей для військових. Як зазначив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» Юрій «Тихий» потреби залишаються тими, що й були. Прикарпатцям, які знаходяться на сході постійно потрібна вода, їжа, одяг, прилади нічого бачення.

Іванофранківці активно долучилися до збору необхідних речей та їжі. Відтак за два тижні зібрали приблизно 1,5 тонни макаронів, різноманітних круп, води, закруток, сала, консерви, сигарет, солодощів. Багато білизни, засобів гігієни, одягу. Кілька десятків гумаків та черевиків, ліхтариків і карематів, термосів, вогнегасників. Також планують передати бінокль, прилади нічого бачення та тепловізор. Останній для вояків передав місцевий мисливець.

Волонтери, які виявили бажання допомагати місцевій самообороні, сьогодні активно фасують в ящики необхідні продукти. Вже вдалося повністю скласти більше півсотні ящиків.

Завдяки добрій інформаційній роботі волонтерів, люди самі приносять допомогу, яку вже наприкінці тижня передадуть бійцям.

«Ми передаємо ці продукти солдатам безпосередньо в руки. Не віддаємо на загальні армійські склади, де воно може "осісти" чи навіть перепродатись. Розвозимо допомогу по блокпостах і передаємо необхідні речі нашим хлопцям в руки», - наголосив Юрій «Тихий».

АТО

АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО АТО DSC_4633 (2) АТО АТО АТО