Logo
4 Серпня 2015, 16:36

Івано-Франківське КП «Електроавтотранс» відзначили на всеукраїнському конкурсі

Корпорація підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підвели підсумки конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за результатами роботи у I кварталі 2015 року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Друге місце серед третьої групи підприємств зайняло Івано-Франківське КП «Електроавтотранс».

Під час проведення конкурсу до уваги бралися такі показники, як кількість пасажирського рухомого складу, пробіг машин, регулярність руху, витрати електроенергії, кількість перевезених пасажирів, середньомісячна оплата праці, коефіцієнт дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв, витрати на соціальні, оздоровчі заходи, травматизм, тощо.

Директор ДКП «Електроавтотранс» Леонід Яковець розповідає: «Минулого року ми тричі займали призові місця в цьому конкурсі, в тому числі, й перше місце. Здобути перемогу серед усіх підприємств електротранспорту України, а їх понад 40, дуже почесно, адже це наш рейтинговий рівень».

«Попри те, що протягом декількох останніх років фактично не оновлювався транспортний парк, тільки цього року ми купили один тролейбус, наше підприємство – одне з найкращих в Україні і це підтверджують відповідні всеукраїнські рейтинги. Міська влада сприятиме розвитку КП «Електроавтотранс», до кінця року будуть закуплені ще чотири тролейбуси. Також ми розробили нову схему руху і завершили розмежування тролейбусних і автобусних маршрутів. Галузь електротранспорту є консервативною не тільки в нашому місті, але й в Україні, функціонує вона завдяки дотаціям з бюджету і безперечно потребує реформування. Головна наша мета, щоб підприємство було прибутковим і самодостатнім», – наголосив директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Схожі Новини