Logo
6 Травня 2018, 21:15

Івано-Франківське "Прикарпаття" поступається у Чернівцях

Суддівська бригада зафіксувала рахунок 1:0, на користь господарів. За 20 хвилин до закінчення матчу фантастичний удар з 35-метрів вдався гравцю "Буковини" Немтінову: м'яч за дивною траєкторією перелетів воротаря "Прикарпаття" Вульчина. Узагалі, Івано-франківське «Прикарпаття» до цього поєдинку було єдиною командою групи «А», яке виграло усі свої п’ять весняних матчів, а його нападник Ігор Худоб'як в останніх чотирьох зустрічах забив п’ять м’ячів. У цьому поєдинку ХАЛК не тільки не відзначився у воротах суперника, а й наприкінці першого тайму травмувався. Наступний свій матч "Прикарпаття" проведе у п'ятницю, 11 травня. В рідних стінах підопічні Володимира Ковалюка прийматимуть житомирське "Полісся".

Джерело: Фіртка