Івано-франківські бійці ММА тріумфували у Польщі (ФОТО)

Днями в польському місті Кросно пройшов міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА “Carpathian Warriors III”. Шестеро франківців впевнено перемогли своїх суперників.

6

На турнірі відбулося 13 поєдинків, в яких брали участь спортсмени з Польщі та України. Одними з представників команди України на цих змаганнях стали шестеро представників івано-франківського бійцівського клубу “Альянс”, які тренуються під керівництвом Андріяна Петрущака. У досить напружених та безкомпромісних протистояннях франківцям вдалося отримати впевнені перемоги у всіх своїх поєдинках.

Так, Іван Сливінський достроково переміг після першого раунду в зв’язку з неможливістю опонента Патрика Лінушевського продовжити поєдинок через розсічення. Віктор Білий тпакож не залишив жодних шансів своєму супернику Радославу Челеню, відправивши його у нокаут у 2 раунді. Андрій Сапа впевнено переміг Патрика Ожугу одноголосним рішенням суддів. Андрій Чуревич, витримавши тиск поляка Бартоломея Колоджейчика, відправив його у нокаут на початку 2 раунду.

В одному з головних боїв вечора івано-франківський боєць Артем Вовк у напруженому двобої отримав перемогу над досвідченим польським бійцем Даміаном Біласом технічним нокаутом (добивання у партері) у 2 раунді. І завершальну перемогу у скарбничку франківської команди приніс Іван Вульчин, відправивши свого суперника Матеуша Макаровського в нокаут у 1 раунді.

1

2

3

4

5

Alliance.if.ua

1852 1

Залишити Коментар