Logo
13 Січня 2015, 11:17

Івано-франківські міліціонери контролюють в`їзд в Маріуполь та охороняють стратегічні об’єкти (ФОТО)

16 грудня в Донецьку область в рамках ротації прибув черговий зведений загін УМВС України в Івано-Франківській області під командуванням підполковника міліції Івана Кавінського.

1

Загін складається з 105 осіб, серед яких - бійці добровольчого батальйону патрульної служби міліції спецпризначення «Івано-Франківськ» та співробітники органів внутрішніх справ Івано-Франківської області.

Захищати безпеку мирних жителів і підтримувати правопорядок у Донецьку область приїхали міліціонери всіх служб і підрозділів: патрульні інспектори, слідчі, працівники карного розшуку та Державної служби боротьби з економічною злочинністю, водії, повідомляють у ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області.

2

В Маріуполі івано-франківська міліція несе постійну службу з вересня 2014 р. Прикарпатським правоохоронцям довірені найважливіші завдання: охорона особливо важливих об'єктів, таких як автомобільні мости, лікарні тощо, а також здійснення пропускного режиму та контролю на блокпосту, який знаходиться на в'їзді в місто. На блокпосту разом з правоохоронцями чергує й чотириногий помічник, який відчуває наближення небезпеки та виручає в скрутну хвилину.

Стабілізувати оперативну обстановку в місті вдається багато в чому завдяки допомозі івано-франківських колег, на яких лежить чимала частка відповідальності за безпеку громадян. Бійцями загону були затримані підозрювані у скоєнні розбійного нападу на території Донецької області, також правоохоронці неодноразово затримували осіб, які керували транспортними засобами у нетверезому вигляді, виявляли автомобілі, що не мають держреєстрації.

4

Служба нелегка: блокпост івано-франківців зазнавав обстрілів, та й погодні умови не балують захисників міста. Втім правоохоронці не забувають про традиції, і хоча «коронною» стравою в загоні є гречка з тушонкою, світле свято Різдва бійці зустріли, як годиться, з 12 стравами. У цьому їм допомогли й місцеві мешканці.

3

5

6

7

8

9

10

14

15

16

17

 18

19

20

21

Схожі Новини