Logo
16 Вересня 2014, 14:11

Івано-Франківську урочисто відкрили відремонтовану Католицьку школу

На свято прибуло багато поважних гостей, серед яких представники духовенства на чолі ізМитрополитом Володимиром Війтишином, апостольський нунцій з Ватикану та делегація з Німеччини.

Також присутні голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та його заступник Сергій Адамович, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та його заступникЗіновій Фітель, директор Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Максим Дойчик та начальник управління освіти і науки Наталія Микула.

католицька школа

Після освячення приміщення та благословення митрополитом Володимиром, учні навчального закладу виконали Гімн України та станцювали патріотичний танок.

У Католицькій школі дітей навчатимуть за християнськими канонами. До слова, бажаючих навчатись у цьому закладі дуже багато.

Як зауважив у своїй вітальній промові Віктор Анушкевичус, сьогодні відбулась історична справедливість, адже дітям повернули приміщення школи.

«Глибоко переконаний, що в Україні також відбудеться історична справедливість, тому що Бог на нашій стороні. Церква, сім'я, освіта та влада мають бути єдині і тоді діти ростимуть щасливо в Україні», - наголосив Анушкевичус.

Також міський голова подякував всім, хто долучився до відбудови.

До слова, на урочистості також прибув колишній міський голова Івано-Франківська Зіновій Шкутяк з сином Петром Шкутяком.

Молодший Шкутяк тільки сьогодні повернувся до Івано-Франківська після лікування в госпіталі та участі в АТО. Петро теж привітав колектив та учнів Католицької школи і подарував  проектор.