Logo
7 Листопада 2014, 17:35

Івано-Франківський медичний університет передасть медичне обладнання та ліки для «кіборгів» (ФОТО)

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії вкотре долучилась до формування гуманітарної допомоги медичного спрямування. Цього разу - бійцям 3-го і 8-го полку спецназу ЗСУ та 140-му центру ССО, в народі більш відомих, як «Кіборги».

 мед3

На запит військових медиків на кафедрі сформовано комплект медичного обладнання, що включає  ларингоскопи, ендотрахеальні трубки, лицеві та ларингеальні маски, носові повітроводи, кровоспинні затискачі, набори для санації дихальних шляхів та катетеризації вен, запасні електроди для дефібрилятора та стерильні марлеві пов’язки тощо.

Від імені лікарів-анестезіологів ОКЛ, обласний анестезіолог Пулик І.Ю. передав набори для катетеризації вен, дихальні фільтри, маски, повітроводи, перев’язувальний матеріал, ліки.

Медичний координатор волонтерів – судинний невролог з обласної клінічної лікарні Вихло Ігор Іванович, член волонтерського руху Прикарпаття з вдячністю прийняв медичні засоби для порятунку поранених та написані бійцям листи з побажаннями вціліти, вижити, перемогти та повернутися додому живими.

Надана допомога стала можливою, також, завдяки співпраці кафедри анестезіології з Вест Мідлсекс Госпіталем (м. Лондон, Велика Британія), зокрема з анестезіологом Джоном Морісом Елвудом, який підтримав ініціативу кафедри та передав для комплектування наборів кровоспинні затискачі і ларингоскопи.

мед1

мед4

мед2

Схожі Новини