Logo
7 Березня 2015, 19:26

Івано-Франківський міський парк відтепер має свій логотип, а його авторка – вівцю (ФОТО)

Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківському міському парку культури та відпочинку ім. Шевченка нагородили переможця та учасників конкурсу логотипа парку. Авторка логотипа-переможця отримала сертифікат власності на одну із овець, яка мешкає в парку.

9

За словами директора парку Володимира Ротару, всього в конкурсі взяло участь 15 учасників, які запропонували на розгляд 56  проектів логотипу.

«Переможця обирали за рахунок рейтингового опитування, в якому брали участь художники, дизайнери та архітектори Івано-Франківська. Було дуже складно визначити переможця, адже практично всі роботи дуже гарні», – розповідає директор парку.

Перемогу у конкурсі здобула франківчанка Христина Котерлін, яка отримала в подарунок овечку, яку одразу ж назвала Кларою.

15

«Враховуючи, що я мешкаю в Івано-Франківську на третьому поверсі, то вдома овечку тримати буде не дуже доречно. Вона й далі мешкатиме в парку, але я буду приходити до неї, підгодовувати і згадувати, що я виграла її у конкурсі», – зазначила переможниця.

Христина каже, що їй дуже приємно, що саме її робота перемогла у конкурсі, адже з міським парком у дівчини багато приємних спогадів.

«Коли я почула про можливість придумати для нашого парку логотип, то я навіть не задумувалася чи брати участь у конкурсі. Хотілося намалювати його таким, яким я його бачу. Дуже рада, що саме мій логотип оцінили», – зазначила Христина Котерлін.

Логотип переможець:

5

Дирекція парку відзначила й авторів логотипів, які посіли у рейтингу друге та третє місця. Ними стали Вячеслав Лінчук та Тетяна Сініцина, які отримали абонемент на 8 та 5 безкоштовних прогулянок на катамарані.

Відтепер логотип-переможець будуть використовувати на вивісках, оголошеннях, бланках, а також він буде розміщений на адміністративному приміщенні парку. А от щоб розмістити логотип на центральному вході в парк, за словами Володимира Ротару, потрібні додаткові кошти.

Дирекція парку відзначила всіх, хто взяв участь у конкурсі. Автори логотипів, які не увійшли у трійку кращих, отримали заохочувальні призи у вигляді 2 безкоштовних прогулянок на катамарані міським озером.

1

2

3

4

6

7

8

10

11

12

13

14

16

17

18