10 Листопада 2016, 09:00

Івано-Франківський «Тепловик» нарешті переміг у «рідних стінах» (ФОТО, ВІДЕО)

Друге коло чемпіонату України серед команд другої ліги МФК "Тепловик" відкривав домашнім поєдинком проти білоцерківського "Арсенал-Київщина".

4

На старті сезону, коли ще не всім був зрозумілим розклад сил в другій лізі, несформований і позбавлений усіх найдосвідченіших гравців «Арсенал-Київщина» потрапив під гарячу руку «Тепловику», пише Фіртка.

З рахунком 6:0 виграли прикарпатці у Білій Церкві. 2 голи й 1 асист в активі Худоб’яка, 2 голи у Приймака, 1 гол і 3 асисти у Боришкевича, ще один м’яч забив Оринчак.

В першому таймі моментів в обох команд було небагато. В основному боротьба точилася в центрі поля. Подекуди градус напруги зашкалював і наприкінці першого тайму Приймак та Зоря не поділивши м'яч, хотіли з'ясувати стосунки за допомогою стусанів. Суддя вчасно дав свисток на перерву.

На початку другої сорокап'ятихвилинки "Тепловик" одразу кинувся вперед і Ігор Худоб'якцілком міг забивати, але, вигравши верхову боротьбу на дальній штанзі, не зміг дотягнутися до м'яча досить, щоб проштовхнути його у ворота.

Ще через пару хвилин капітан господарів виграв м'яч вже для Комара, але з порушенням правил.

На 68-й хвилині перспективний штрафний завершився подачею Сем'янчука. Приймак головою несильно пробив, але, здавалося б, у воротаря. Проте той не очікував такого і пустив слизького м'яча поміж рук. 1:0.

Вже через п'ять хвилин у карному майданчику збили Худоб'яка і вже сам постраждалий вдало реалізував пенальті. 12-й гол Халка в сезоні 2:0 для "Тепловика".

А ще сім за хвилин Денега з 35-метрів закинув м'яча "за комірець" голкіперу. Це 3:0 і впевнена (нарешті, -ред.) перемога прикарпатців.

Тепловик (Івано-Франківськ) - Арсенал-Київщина (Біла Церква) - 3: 0 Голи: Приймак, 68, Худоб'як, 73 (пен.), Денега, 80 Тепловик: Вульчин, Прошак, Громоляк, Француз, Гапончук (Семьянчук, 46), Приймак, Бойко (Геник, 83), Овчар (Якибчук, 63), Денега, Комар, Худоб'як Арсенал-Київщина: Романов, Червінський, Піскун, Омоко, Хіманіч, Желюк, Литвиненко (Сьомка, 81), Нагорний, Ващенко (Пархоменко, 87, Бреус (Бугаєнко, 81), Зоря 14:00. м Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». 750 Арбітр: Олександр Кальонов (Львів) Асистенти: Михайло Юхименко (Луцьк), Володимир Федунец (Тернопіль) Резервний арбітр: Іван Салаш (Калуш Івано-Франківська обл.) Інспектор: Олександр Кревський (Київська обл.)