17 Березня 2018, 22:31

Івано-Франківський "Ураган" вперше в своїй історії пробився до фіналу Кубку України

Івано-Франківський "Ураган" вперше в своїй історії пробився до фіналу Кубку України. 17 березня на майданчику Палацу спорту «Запоріжалюмінбд» розпочались півфінальні матчі Кубку України. Першу півфінальну пару Кубка України, волею жереба, утворили «Ураган» та господарі турніру «АРПИ Запоріжжя», які у цьому протистоянні були номінальними гостями. На чвертьфінальній стадії підопічні Максима Павленка подолали бар’єр у вигляді чинного чемпіона Екстра-ліги – херсонського «Продексіма», натомість переможці регулярного чемпіонату зони «Схід» у Першій лізі двічі переграли «Кардинал-Рівне». Старт звітного матчу був дуже подібним на другу зустріч між івано-франківцями та командою Карлоса Барбози. Два надзвичайно швидкі м’ячі «ураганівців» стали запорукою успіху для восьмої команди регулярного чемпіонату. Спочатку Ігор Корсун, а потім Андрій Сімка вже до 5-ої хвилини встановили на табло рахунок 2:0. Ближче до середини тайму колективу Олега Зозулі вдалося відсунути загрозу від власних воріт і почати створювати загрозу біля воріт Іваняка. Чудову нагоду перед самісінькою перервою мав Максим Почебут, але наблизитися до суперника запоріжці не зуміли. У другій двадцятихвилинці «АРПИ Запоріжжя» сподівався наздогнати суперника без застосування п’ятого польового. Обопільно гострий другий тайм змусив у поті чола працювати, як Івана Гурка, так і Євгена Іваняка. Наприкінці зустрічі Олег Зозуля все ж спробував врятувати долю поєдинку за допомогою використання зайвого польового гравця. Однак, вже у другому кубковому протистоянні поспіль суперник команди Максима Павленка за це поплатився. Микола Микитюк та Петро Шотурма ще двічі вразили порожні ворота «АРПИ Запоріжжя. Як підсумок, 4:0 – «Ураган» стає першим фіналістом Кубка України. Другий фіналіст стане відомий після матчу «Альтернатива» (Київ) – «Енергія» (Львів) . «Ураган» (Івано-Франківськ) – «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) – 4:0 Голи: Корсун (3,), Сімка (5), Микитюк (38), Шотурма (39) Попередження: Зварич (10) – Почебут (10), Будін (21) за матеріалами прес-служби Асоціації футзалу України