Logo
8 Серпня 2015, 15:02

Іванофранківець подарував спецпризначенцям автомобіль для служби в зоні АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Мешканець Івано-Франківська власноручно вручив ключі від автомобіля «МERSEDES VITO», як подарунок від сім’ї бійцям, які з честю і гідністю виконують свій службовий обов’язок у зоні бойових дій на Сході України.

авт1

«Країна перебуває у стані війни. Ситуація із недостатнім матеріально-технічним забезпеченням вимагає допомоги небайдужих людей, волонтерів. Транспортний засіб, у даному разі 8-місний мінівен, думаю, там просто необхідний для оперативного реагування у роботі. Вони служать, захищають нас, а ми чекаємо їхнього щасливого повернення», –  зазначив Володимир Данилович, який постійно допомагає правоохоронцям усім необхідним під час ротацій для здійснення військових завдань у зоні АТО.

За щедрий, а головне такий необхідний подарунок керівник підрозділу висловив щиру вдячність п. Володимиру та запевнив, що прикарпатські правоохоронці добросовісно і з гідністю виконували і будуть виконувати свій службовий та громадянський обов’язок, захищатимуть інтереси держави та її громадян, повідомляють в СЗГ УМВС в області.

Священик провів обряд посвячення, молитовно всі попросили здоров’я, Божого благословення, миру та перемоги!

авт2 авт3 https://youtu.be/Umtg8tF8K9M

Схожі Новини