Іванофранківці обурені підвищенням вартості проїзду в брудних маршрутках (фото)

З 1 квітня вступило в силу рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про підняття вартості проїзду у міському пасажирському транспорті.

Розмір тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06.00 год. до 20.00 год. становить 5,00 грн., а у період з 20.00 год. до 23.00 год. – 6,00 гривень.

Проте, такі зміни надзвичайно обурили мешканців міста. Франківчани вважають, що якість надання послуг з перевезення аж ніяк не відповідає її вартості.

Оце крісло автобуса маршрут номер 22 (Корида-транс – Привіт!). Оце місце коштує 5гр н! Є бажаючі за оце місце заплатити 5грн і на ньому посидіти???” – скаржиться Галя Іваницька.

“Я теж їхала у 22 таке враження , що в автобус треба заходити у спецодягу ! Нічого не змінилося . Крісла уже старі і самі розлазяться , при чому тут люди , хіба не користуватися вашим трнспортом , щоб нічого не протиралося. Час від часу просто треба міняти обшивку на кріслах, якщо ви маєте хоча б якусь повагу до людей яких ви обслуговуєте”, – додає Любов Кіндрат.

“1 квітня День  дурнів, а також з першого квітня зросли ціни на проїзд, в громадському транспорті. Чи це влада нас так вітає, чи це ми такі дурні??До 20:00 год. вартість проїзду 5 грн., а після 20:00 год. 6 грн.  Пам`ятаю, як був перший етап підвищення цін з 2 грн. до 4 грн.  Нам обіцяли кращі умови проїзду, обілечування пасажирів, водії тільки  в спецодязі. Ой, як все гарно звучало, але нічого не відбулося. Зараз нам вже нічого не обіцяли, просто підняли проїзд і все!)))Я хочу звернути увагу на умови в якому транспорті повинні їхати люди. На крісла гидко дивитися, а не ще присідати. До речі, фото з різних маршруток, якими довелося сьогодні мені їхати. Склалося враження, що ніхто їх не чистить, не миє, не прибирає і т.д. Ви перевозите людей, а не скотину!Щодо пенсіонерів!Пенсіонери, які не мають картки Франківця, по пенсійному посвідченню не мають права на безкоштовний проїзд з 10:00 год. до 16:00 год.  Шах і мат любі друзі, від влади та перевізників!Кількість пенсіонерів в маршрутках зменшиться, або будуть оплачувати 5грн., а перевізники тепер добряче зароблять!”, – пише Іра Дирда.

“Давно не користувалась громадським транспортом.Сьогодні зайшла в автобус, а виявилось для пасажирів діє нова ціна. А що змінилося для водіїв? Все ті ж замасляні сидіння, брудна (наче розтерте болото) підлога, ковдри і коробочки біля водія. Брудно, страшно і все за 5 гривень”, – обурюється Євгенія Картушова.


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

3406 1

Залишити Коментар