Logo
19 Лютого 2017, 17:15

Іванофранківці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (ВІДЕО)

Вони віддали життя, захищаючи ідеї демократії та гідне майбутнє України. Урочистою ходою та покладанням квітів іванофранківці вшанували Героїв Небесної Сотні. Вони сформувалися в колони на Вічевому Майдані та рушили середмістям до Меморіального скверу.
майдан3

До пам’ятних заходів долучилися місцеві активісти Євромайдану, представники влади та духовенста. Вони згадали по-іменно загиблих Героїв та віддали шану їхньому відчайдушному подвигу, передає ТРК ВЕЖА.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні відбулося напередодні роковин перших загиблих протестувальників Євромайдану. Протистояння між майданівцями та силовиками стало наслідком «мирного наступу» під стінами Верховної Ради, який тривав два дні. Силові зіткнення досягли піку 20–го лютого. Тоді співробітники «Беркуту» застосували зброю. Снайпери відкрили прицільний вогонь по протестувальниках на ураження… Того дня число загиблих сягнуло 6 десятків. Серед полеглих виявили активісти з Івано-Франкіська.

Численість захиблих на Майдані 2014 року більше сотні. Серед загиблих під час Революці Гідності представники сусідніх держав. Пам’ятник іванофранківському полеглому майданівцю Роману Гурику споруджено в Меморіальному сквері. Він уособлює всіх захиблих учасників Революції Гідності. За їхні душі на небесах священнослужителі відправили панахиду.

https://youtu.be/dkfrUz5eIOg