Logo
28 Березня 2015, 19:00

Іванофранківців кличуть на Площу Ринок долучитися до Години Землі

Сьогодні в Івано-Франківську о 20:00 на Площі Ринок біля міської ратуші розпочнеться дійство, яке нікого не залишить байдужим. Івано-Франківськ долучиться до «Години Землі».

годиназемлі

28-го березня о 20:30 на одну годину у темряву зануриться увесь світ, об’єднаний спільним прагненням зменшити вплив на довкілля та зберегти природні ресурси нашої Планети.

Тільки в Україні «без світла» залишаться такі відомі пам’ятки як Одеський національний академічний театр опери та балету, Луцький замок, Обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша у Херсоні, телевежа на Високому замку у Львові, найвища будівля Києва – ТРЦ Gulliver і, звісно ж, івано-франківська міська Ратуша.

В нашому місті під час акції волонтери будуть також формувати фігури зі свічками під супровід акустичної музики. Іще в програмі івано-франківської «Годині Землі» багато різних сюрпризів.

Година землі вартує години Вашого часу. Ініціативна група EcolifeStyle за підтримки інженерно-екологічного факультету ІФНТУНГ, Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківської ФРІ, Бюро УГКЦ з питань екології, та профспілки студентів ІФНТУНГ запрошує франківців долучитися до всесвітньої акції WWF (Всесвітній Фонд Дикої Природи) “Година Землі”.

“Приходьте і врятуйте нашу Планету разом з нами!” – закликають волонтери.

Схожі Новини