Logo
5 Квітня 2015, 18:07

Іванофранківців закликають підписати онлайн-петицію проти забудови "Німецького озера"

В Івано-Франківську в мікрорайоні Пасічна, біля обласної лікарні є «Німецьке озеро». Створене як технічна споруда, воно з часом перетворилося на прекрасне місце відпочинку мешканців міста та місцевих рибалок.

озеро Проте, через низький рівень води, воно заросло водоростями, і зараз більше схоже на болото із жабами. Підняти рівень води, кажуть представники об’єднання рибалок, дуже просто – частково закрити зливний отвір. І в попередні роки це навіть робилося, пише Фіртка.

Проте , за неперевіреною інформацією, люди, що уже приватизували навколо «Німецького озера» землі, із планами забудувати прилеглу територію, знищують його, постійно руйнуючи засоби, що перешкоджають зливу води.

Відтак, активісти звертаються до міського голови Віктора Анушкевичуса та депутатів міської ради із вимогою врятувати «Німецьке озеро», а саме: - заборонити забудову прилеглих територій; - надати інформацію про екологічний стан озера та перелік осіб, які приватизували прилеглі території (із вказанням переліку дозвільних документів, які їм надані); - очистити його від водоростей; - підняти рівень води; - збільшити кількість лавок та «грибочків» від сонця; - впорядкувати (можливо впровадити) літню торгівлю біля озера.

Підписати петицію можна онлайн за даним посиланням.

Схожі Новини