Logo
12 Квітня 2019, 13:14
Теги: гроші

Із обласного бюджету виділять 225 тисяч на допомогу сім’ям учасників бойових дій Прикарпаття

Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківській облраді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Члени комісії розглянули питання «Про внесення змін до календарного плану заходів на 2019 рік обласної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2019-2021 роки», пише Типовий Франківськ.

Заступник директора департаменту обласної державної адміністрації Степан Микицей, звернувся до комісії постійної обласної ради із звернення учасників бойових дій про дання їм матеріальної допомоги.

Члени комісії узгодили питання, щодо надання матеріальної допомоги на лікування членам сімей осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Комісія прийняла рішення, що з обласного бюджету виділять 225 тисяч гривень та розподілять їх.

«Пропоную із цієї суми виділити 50 тисяч гривень на надання матеріальної допомоги сім’ям, які брали участь у бойових діях на території інших держав. А також перенести 175 тисяч гривень на надання матеріальної допомоги та оздоровлення сім’ям загиблих у бойових діях. Доповідаю за зверненням самих учасників бойових дій», - відзначив Микицей.